Biuro rachunkowe - Batex

Biuro Rachunkowe

Wirtualne biuro

Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek. Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Usługa ta polega na wynajęciu adresu fizycznego, na który firma zostanie zarejestrowana i gdzie będzie dostarczana korespondencja pocztowa.

Takie rozwiązanie sprawdza się głównie w przypadku instytucji, które nie prowadzą swojej działalności stacjonarnie tylko jeżdżą do klientów lub pracują zdalnie. W ten sposób nie marnują oni pieniędzy na utrzymywanie pomieszczenia, w którym nikogo nie ma. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w Warszawie?

  1. Minimalizacja kosztów: taki wynajem jest dużo tańszy niż w przypadku dzierżawy tradycyjnego lokalu, co więcej oszczędzasz także na zakupie mebli oraz innego wyposażenia, które musi znaleźć się w tradycyjnym gabinecie.
  2. Prestiżowy adres: decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymujesz adres w centrum Warszawy, który dobrze prezentuje się w oczach klienta. I sprawia, że firma wydaje się być bardziej prestiżowa.
  3. Sprawy formalne: decydując się na wirtualne biuro nie musisz martwić się rejestracją firmy, adresu i wieloma innymi sprawami, które są z tym związane. Co więcej, oszczędzisz sporo czasu i nerwów, ponieważ my się wszystkim zajmiemy.
  4. Outsourcing usług: niektóre firmy zajmujące się wynajmem adresów oferują klientom także inne usługi. Najczęściej jest to właśnie outsourcing usług księgowych, który sprawdzi się zwłaszcza dla firm dopiero zaczynających prowadzenie działalności.

Jak widać wirtualne biuro ma wiele zalet, sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Wirtualne biuro